Opinie

Michał Rusek to profesjonalista dzięki któremu nie mam zmartwień związanych z www w żadnej z moich 3 firm. Pracowałem z wieloma ludźmi z branży i Michał swoim zaangażowaniem,  profesjonalizmem i terminowością bije wszystkich na głowę.

Polecam z czystym sumieniem.

– Kamil Bełz
http://kamilbelztv.pl/

Praca nad stawianiem stron dla mnie, jako project managera, zawsze kojarzyła się z całą masą problemów. Zanim zaczęłam współpracować z Michałem rzadko udawało się dopracować wszystko na czas, często w ostatnim momencie wychodziły jakieś niedociągnięcia, a osoby za to odpowiedzialne nie dysponowały czasem, by szybko naprawić swoje błędy. Praca z Michałem to zupełnie inny poziom jakości.

Strony przez niego stawiane są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Sam wychodzi z inicjatywą, proponując najlepsze rozwiązania do stawianych oczekiwań. Jeśli widzi, że po mojej stronie jest jakaś trudność, robi wszytko, by pomóc mi ją rozwiązać i aby można było kontynuować prace. Do tego jest bardzo terminowy i przykłada wagę do tego, do czego się zobowiązał. Szczerze polecam taką współpracę.

– Marlena Jaszczak
Manager, www.pawelrawski.pl

Polecam z całego serca współpracę z Michałem. Potrafił dać mi dokładnie to, czego oczekiwałem, a wymagania miałem wyśrubowane. Mimo to nie poddał się i zrealizował pomysł jaki miałem z właściwym sobie smakiem i dobrym gustem.

Podchodzi do pracy profesjonalnie, drobiazgowo i jest uparty – jak coś stanowi dla niego wyzwanie, to nie poddaje się, tylko robi to, co trzeba. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam raz jeszcze!

– Maciej “Merlin” Moroz
www.SeduceYourLife.com

To jak powstała moja strona kreuje się na całkiem niezłą historię, gdyż już wcześniej 3 razy zmieniała ona całkowicie swój wygląd (zlecałem jej wykonanie 3 różnym firmom).

Obecnie bardzo ciężko jest znaleźć kompetentne osoby w tej branży, o czym niestety już wiele razy miałem okazję się dotkliwie przekonać.

Myślę że wiele osób jest w stanie dokładnie sobie wyobrazić,  jak to jest stracić wiele miesięcy i kilka tysięcy złotych, ponieważ „profesjonalne” firmy nie potrafią sprostać temu co wcześniej obiecywały.

Kiedy trafiłem na Michała również miałem mieszane uczucia co do naszej współpracy. Jego dotychczasowe realizacje wyglądają naprawdę świetnie, jednak znając swoje pomysły i wymagania nie wiedziałem czy nie będzie on kolejną osobą, którą to wszystko po prostu przerośnie.

Moje obawy okazały się jednak zupełnie niepotrzebne. Michał bardzo konkretnie podszedł do tematu i rezultat końcowy przerósł moje własne oczekiwania.

Michał Rusek jest osobą z którą pewnie jeszcze nie raz będę miał okazje współpracować. Jakość jego usług jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, a mi już osobiście szkoda marnować więcej swojego czasu i pieniędzy na szukanie kogoś równie dobrego.

– Adam Pysz, Trener rozwoju osobistego i uwodzenia kobiet w Anglii
www.uwodzenieuk.com

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Prawie przez cały czas mieliśmy ze sobą kontakt i uzgadnialiśmy szczegóły. Efekt końcowy był równie świetny jak cała nasza współpraca.

– Tomasz Lipka
www.altersense.pl

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała Ruska. Pomysł, uwagi i wskazówki przy tworzeniu strony internetowej dały efekt, którego oczekiwaliśmy. Potwierdzeniem tego są pozytywne reakcje naszych klientów. Polecam.

– Henryk Szustak

Zakład Stolarski SZUSTAK

Nazywam się Sławomir Jabłoński i jestem współwłaścicielem sklepu internetowego Lideria.pl. Od czerwca do września 2010 roku miałem przyjemność współpracować z Michałem Ruskiem. Michał przygotował nowy projekt graficzny dla naszego sklepu i zakodował go w języku HTML. Mogę śmiało powiedzieć że przez te 3 miesiące współpracy Michał pokazał że jest uzdolnionym grafikiem oraz rzetelnym współpracownikiem, otwartym na nowatorskie rozwiązania i prace w grupie. Bez wahania mogę każdemu polecić Michała.

– Sławomir Jabłoński

Lideria.pl

 

Terminowy, słowny, w 100% znający się na swoim fachu, do tego wychodzący z inicjatywą i bardzo praktycznymi rozwiązaniami. Estetyka i jakość wykonywanej przez Michała pracy jest z najwyższej półki. Jedyne czego żałuję to to, że trafiłem na niego po wielu latach pracy z pseudoekspertami. Nie szukaj dalej. Sprawdź, sam zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolony ze współpracy.

– Paweł Rawski
www.pawelrawski.pl

Bardzo profesjonalna i przede wszystkim szybka obsługa Klienta. Michał jest bardzo terminowy a w tej branży to niezwykle ważna cecha. Polecam serdecznie.

– Mariusz Szuba
www.123teraz.pl

Miałem okazję współpracować z Michałem przy czterech stronach internetowych z których jestem zadowolony.

Z całą pewnością jest to osoba z talentem i świetną wyobraźnia. Dobre pomysły łatwo wciela w życie.

– Marcin Godlewski

współwłaściciel MiastoSzkolen.pl
właściciel ProPartner.pl

Z Michałem współpracuje już od kilku lat. Z wieloma projektami zwracam się właśnie do niego, ponieważ cechuje go terminowość, komunikatywność i wysoka jakość realizowanych zadań. Strona, którą dla mnie zaprojektował, nie tylko zgadza się z całą moją wewnętrzną wizją, ale jest nawet od tej wstępnej wizji lepsza. Jego wskazówki i porady sprawiły, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć coś, z czego jestem w 100% zadowolony.

Dlatego właśnie jestem pewien, że z kolejnym zleceniem znów zwrócę się właśnie do niego, gdyż nie jest łatwo znaleźć osoby, które tak swobodnie potrafią łączyć pełny profesjonalizm z naturalną relacyjnością. Szczerze i z całego serca polecam współpracę z Michałem.

– Jakub Mikołajczak
www.opusanima.pl

Michał przygotował i wdrożył projekt mojej strony internetowej. Design od początku mi się bardzo spodobał, i w zasadzie przyjąłem go z minimalnymi tylko poprawkami.

Był to już drugi projekt który wykonał dla mnie Michał, poprzednia propozycja graficzna również była świetna i przypadła mi do gustu.

To świadczy o jakości jego prac.

Współpraca z Michałem, dopracowanie pewnych detali podczas wdrożenia, jak i już po samym wdrożeniu – również była na najwyższym poziomie.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Michała.

– Łukasz Jamroży

www.lukaszjamrozy.pl

Michał jest bardzo konkretną osobą, zawsze dąży do swoich celów. W tym co robi jest niesamowity. Widać u niego ogromną pasje i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony z projektu, które dla mnie zrealizował. Współpraca z takimi ludźmi jak Michał jest wielką przyjemnością. Serdecznie polecam Michała jako człowieka i jako profesjonalistę.

– Adam Przemyk 

AdamPrzemyk.pl

Michałowi zleciłem zrobienie grafiki mego bloga. Mimo iż trochę marudziłem, to bez żadnych problemów projekt był zmieniany wiele razy. Jestem bardzo zadowolony. Poza tym zdarzyło mi się poprosić Michała o jakieś drobne “graficzne przysługi” i zawsze otrzymywałem pomoc. Generalnie ten grafik ma “to coś”… może to wyczucie stylu, a może to coś więcej. Grunt, że efekt wybiera na ustach jakby samoistne… “WOW”.

– Kacper Bisanz

Businessman, założyciel BusinessCoaching.net.pl

Michał Rusek to świetny fachowiec. Jego projekty są naprawdę imponujące ! Dla mnie najważniejsze jest to, że jest to osoba rzetelna i profesjonalna. Zawsze dotrzymuje terminów i dba o pełne zadowolenie swojego klienta.

– Tomasz Zębala